Rozpis zápasů na podzim 2011

11.08.2011 21:12

První přátelské utkání hrajeme v sobotu 3.9. od 10:00 v Říčanech.

Rozpis utkání pro H1A - Okresní přebor mladších přípravek - skupina A:

 

datum den  čas    domácí         hosté
11/9   NE   14:00  Průhonice     Jesenice
14/9   ST   17:00  Vrané          Jesenice
24/9   SO    9:00  Jesenice       Hradištko
1/10   SO  13:00  Povltavská    Jesenice
8/10   SO   9:00   Jesenice       Psáry
16/10 NE  13:00   Štěchovice   Jesenice
22/10 SO   9:00   Jesenice       Zvole
29/10 SO  10:00  D. Jirčany     Jesenice
5/11   SO   9:00   Jesenice       D. Břežany

Více na https://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/praha-zapad/souteze.asp?soutez=21AH1A ">https://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/stredocesky/praha-zapad/souteze.asp?soutez=21AH1A>"

Vyhledávání

Tréninky od 6.11. jsou úterý od 18:45 tělocvična, čtvrtek od 18:15 UMT Šeberov a pátky ještě řešíme, třeba něco netradičního, což si po pěkných výkonech na podzim kluci zaslouží...

 

Rozpis zápasů podzim 2018

datum  čas    domácí   -   hosté

01.09. 10:15 SK Slavia Jesenice-TJ Sokol Libiš

05.09. 18:00 TJ Kunice-SK Slavia Jesenice

09.09. 14:00 SK Slavia Jesenice-FK Lety

15.09. 10:15 SK Kročehlavy-SK Slavia Jesenice

22.09. 10:15 SK Slavia Jesenice Volno

30.09. 11:00 SK Votice-SK Slavia Jesenice

06.10. 10:15 SK Slavia Jesenice-Slovan Velvary

13.10. 10:15 TJ Sokol Červený Újezd-Jesenice

20.10. 10:15 SK Slavia Jesenice-AFK Loděnice

27.10. 10:15 ?? SK Slavia Jesenice-TJ Kunice

04.11. 13:00 TJ Sokol Libiš-SK Slavia Jesenice

11.11. 10:15 SK Slavia Jesenice-FK Lety

17.11. 10:15 SK Slavia Jesenice-SK Kročehlavy

 

Tabulky soutěže

14.50 - 16.10 sobota 20.1 Kunice : Jesenice
11.40 - 13.00 neděle 28.1 Jesenice : Vestec 
8.30 - 9.50 sobota 24.2 Dolní Počernice : Jesenice
14.50 - 16.10 sobota 3.3 Jesenice : Psáry
11.40 - 13.00 neděle 11.3 Louňovice : JeseniceTabulku naší soutěže najdete:

is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=81169150-c3db-4f2b-b043-c4c02a6a1d9c