Turnaj Umbro cup v Říčanech v sobotu 10.12.2011 jsme vyhráli

10.12.2011 16:00

Dopolední halový turnaj v Říčanech jsme zahájili výborným nástupem a vedením 3:0, ale pak jsme dovolili soupeři snížít v poslední minutě na 3:2. V dalším utkání jsme hráli s nejsilnějším soupeřem turnaje FSC Libuš a předvedli jsme nejfotbalovějši akci turnaje na jeden dotek Adam, Arťa, Domča a Milan, ale chyběl mu jeden krok na zakončení do prázdné bránky, akce byla hodnocena potleskem publika. Pak jsme ještě nedali jednu šanci a dostali dva góly. Ve třetím utkání ve skupině nám stačila remíza na postup do semifinále, ale Milan konečně protrhl střeleckou smůlu a vyhráli jsme.

V semifinále vstřelil na začátku gól Dominik a už jsme mysleli, že nám tento gól bude stačit na postup do finále, ale soupeř v závěru utkání vyrovnal, ale šikula Domča v poslední minutě rozhodl střelou pod břevno o našem postupu do finále.

Finále jsme chtěli odčinit porážku od Libuše ze skupiny a náš výkon i naše šance ukazovaly, že ne vítězství máme, ale branku jsme nevstřelili my ani soupeř. Proto rozhodovaly o vítězi penaltové kopy. První penaltu proměnil jistě k pravé tyči Domča, náš brankař Páťa začaroval a soupeř přestřelil branku, pak Milan penaltu proměnil jesličkami brankaři, poté proměnil i soupeř a následně Arťa dal penaltu do levé šibenice a bylo rozhodnuto 3:1 o vítězi turnaje.

Výsledky našich utkání jsou níže:
SK Horní Měcholupy - SK Slavia Jesenice 2:3, naše branky dali Arthur, 2x Dominik,
SK Slavia Jesenice - FSC Libuš 0:2,
SK Slavia Jesenice - TJ Točná 1:0, gól dal Milan.
Postoupili jsme do semifinále ze druhého místa ve skupině.

Zápasy semifinále:

10:28 FSC Libuš - TJ Praga Praha 1:0,
10:39 Pragis Satalice - SK Slavia Jesenice 1:2, oba góly dal šikula Dominik.

Finále o 1.místo: FSC Libuš -  SK Slavia Jesenice 0:0, na penalty 1:3, naše penalty úspěšně nastříleli Dominik, Milan, Arthur.

Celkové pořadí turnaje Umbro cup 10.12.2011:

1.SK Slavia Jesenice, 2.FSC Libuš, 3.Pragis Statalice, 4.TJ Praga Praha, 5.SK Horní Měcholupy, 6.Slovan Bohnice, 7.TJ Točná, 8.Spartak Průhonice.

Pro pohár a zlaté medaile si došlo družstvo SK Slavia Jesenice, díky kluci, supeeeer. Kdo je nejlepší ...